ÁLLÁSHIRDETÉS

Twist Olivér Alapítvány nappali melegedője 1 fő rész- vagy teljes munkaidős kollégát keres.

A munkavégzés helye: 1044 Budapest, Fóti út 4.

Munkakörhöz tartozó feladatok:
• hajléktalan ügyfelekkel való munka

  • Házirend érvényesítése az intézményben
  • konfliktuskezelés
    • az ügyfelek hozzásegítése az intézményi szolgáltatásokhoz
    • adminisztráció
    • team-munka
  • az esetleges technikai problémák kezelése nyitva tartási időben

A felvételkor előnyt jelent:

  • szociális területen, hajléktalanellátásban szerzett tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

-         Közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér + illetménypótlék + műszakpótlék + 13. havi fizetés + összevont SZÁP)

-         cafeteria

-         évvégi jutalom és ruhapénz juttatás

-         szakmai konferenciák és továbbképzések támogatása

-         szakmai csapatépítés, oldott munkahelyi légkör

Jelentkezési határidő2019.07.31.

Az intézményről bővebb információ érhető el: www.twistoliver.hufacebook.com/twistoliveralapitvany

Munkába állás ideje: kiválasztást követően azonnal
Javadalmazás: alapbér a közalkalmazotti bértábla alapján, illetmény, ágazati pótlék, Cafetéria

Kontaktszemély: Tápi Eszter, intézményvezető, 20/950-1200